İçeriğe git

Resim
- - - - -

(IPBA) SMS Activation System for IPB4 - Kayıt Paneli

ipb4 sms activation login registration

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 5 yanıt gönderildi
Bu konu 90 gün veya daha eski bir tarihte açılmış olduğundan geçerliliğini kaybetmiş olabilir.

#1 Oscar

Oscar

End Of Time();

• IPBA Yönetici
  • SMS Onaylı
  • 12.602 İleti
  • IPB:3.4.x

Yazma tarihi: 11.11.2014 - 15:44

SMS Aktivasyon IPB4 uyumlu uygulama çalışmalarına başladığımı yazmıştım. Bazı bölümlerini tamamladım. Neredeyse bitti sayılır ancak IPB4 final sürümü çıkmadan paylaşmayacağız ama kendi sitemizde hem tanıtım hemde geliştirme için kullanmak istiyorum.

IPB4 hızla gelişimini tamamladığı için SMS uygulamasının bir an önce bitirip IPB4 sürümüne geçmek istiyorum. 

Gelişimleri adım adım vereceğimi söylemiştim. Başlangıç olarak kayıt formunun tanıtımı ile başlamak istiyorum.

Mevcut kayıt sayfasının hali bu.

current_reg_form.png

Bizim önerdiğimiz uygulama kayıt formu bu şekilde

sms_reg_form.png

Özelleştirilebilir Kayıt Formu

Kayıt formunun en güzel özelliği tamamen özelleştirilebilir olmasıdır. Telefon bilgisi alanının alta veya üste çıkarabilirsiniz. Ya da ben kayıt esnasında soru cevap veya Capcha özelliğini kullanmak isterim diyenler için bu özelliklerin tamamını seçilebilir veya iptal edilebilir şekilde yaptım. 

Kayıt formu ayarları bölümüne bakarsak neler yapabileceğimizi görebiliriz.

settings_form.png

#2 Nobbyy

Nobbyy

Premium

• IPBA Premium
  • Pip*Pip*Pip*
  • 513 İleti

Yazma tarihi: 11.11.2014 - 15:57

Güzel olmuş hemen önerimi sunuyorum gerek 3x gerek 4x için bunuda yaparmısın bazı üyelerimiz başına sıfır koyor ve üye olamıor. cahil çok

hani bazı sitelerde arama bölümünde yazı yazıyor. buradan arayın diye. sonra tıklayınca o yazı kayboluyor. aynı onun gibi yap abi

LoLOVz.png

#3 Oscar

Oscar

End Of Time();

• IPBA Yönetici
  • SMS Onaylı
  • 12.602 İleti

Yazma tarihi: 11.11.2014 - 16:03

Güzel olmuş hemen önerimi sunuyorum gerek 3x gerek 4x için bunuda yaparmısın bazı üyelerimiz başına sıfır koyor ve üye olamıor. cahil çok

hani bazı sitelerde arama bölümünde yazı yazıyor. buradan arayın diye. sonra tıklayınca o yazı kayboluyor. aynı onun gibi yap abi

LoLOVz.png

Sormuyorsun öyle bir özellik var mı yok mu diye daha demoyu görmeden özellikleri yok saydın.   :blink2:

O kadarını düşünmüşüzdür diye değil mi o kadar uygulama yaptık.

• Nobbyy bunu beğendi

#4 Nobbyy

Nobbyy

Premium

• IPBA Premium
  • Pip*Pip*Pip*
  • 513 İleti

Yazma tarihi: 11.11.2014 - 16:04

Sormuyorsun öyle bir özellik var mı yok mu diye daha demoyu görmeden özellikleri yok saydın.   :blink2:

O kadarını düşünmüşüzdür diye değil mi o kadar uygulama yaptık.

görmeyince belirtmek istedim üstad :blush:

#5 Oscar

Oscar

End Of Time();

• IPBA Yönetici
  • SMS Onaylı
  • 12.602 İleti

Yazma tarihi: 11.11.2014 - 16:10

Bazı özellikler sonra verilecek. Daha telefon girilirken daha önce kayıtlı mı değil mi kullanılabilir mi veya operatör numarası mı uyaran özellikler var onlar bu bölümün konusun değil. Her şey sırası geldiğinde. :)

#6 Nobbyy

Nobbyy

Premium

• IPBA Premium
  • Pip*Pip*Pip*
  • 513 İleti

Yazma tarihi: 11.11.2014 - 16:17

Bazı özellikler sonra verilecek. Daha telefon girilirken daha önce kayıtlı mı değil mi kullanılabilir mi veya operatör numarası mı uyaran özellikler var onlar bu bölümün konusun değil. Her şey sırası geldiğinde. :)

Hadi bakalım hayırlı olsun üstad.

:) Tabi ben 4x e geçmicem. böyle iyi sitem. hiç eklentiler ile uğraşamam. :)

İlgili veya benzer diğer konular

Konu Başlatan Durum Son Mesaj Bilgisi

Benzer kelimelerle etiketlenen konular: ipb4, sms, activation, login, registration