İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hide Post Content Uygulaması Hakkında

hide post content

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi
Bu konu 90 gün veya daha eski bir tarihte açılmış olduğundan geçerliliğini kaybetmiş olabilir.

#1 Oscar

Oscar

End Of Time();

• IPBA Yönetici
  • SMS Onaylı
  • 12.602 İleti
  • IPB:3.4.x

Yazma tarihi: 01.12.2014 - 00:57

Benim içerik gizleme uygulamalarına karşı olduğumu herkes bilir. Ama bu uygulama bu konudaki düşüncelerimi değiştirdiğim anlamını taşımadığını özelliklerini okuyunca anlayacaksınız.

Bir konu oluşturacaksınız ve bu konuya yazılanları saklamak isterseniz bu uygulama tam size göre. Örneğin bir uygulama tanıtımı yapıyorsunuz ama içine download bağlantısı koymak istemiyorsunuz. İlk mesajda uygulamanın tanıtımını yapın ikinci mesaja download linklerini koyacaksınız.

Konuyu okuyan kişi indirme bağlantılarını görmek veya konunun devamını okuması için konuyu BEĞENMESİ gerekiyor. İşte can alıcı nokta burada. Konuyu beğenen kişi konu devamını görebilecek.

Böyle örnek bir konu oluşturduk. Ana mesaj ve üç tane de cevap yazıldı. Konuyu açan kişi olarak konu devamını görebiliyorum doğal olarak ama konuyu beğenmeyenler bu konu devamını konuyu beğeninceye kadar göremeyecek

hide content 1.png

Şimdi bu konuya konu sahibi olarak değilde konuyu beğenmemiş bir kullanıcı olarak bakalım.

hide content 2.png

Bu resimden anlaşıldığına göre konu bana kapalı ve ben konuyu beğendiğim de konu devamını görebileceğim. Konuyu beğendiğim de yukarıda verilen uyarı penceresi de kapanmış olacak. 

hide content 3.png

Resimde görüldüğü konuyu beğendiğim gibi diğer konular otomatik olarak olarak açıldı.

Admin ayarlar bölümünü de görelim

hide content settings.png

Uygulama özelliklerine tekrar dönelim.

• Konu tamamı konuyu açan kişiye görünür
  • Konuyu açan kişinin konuyu beğenip beğenmemesi bir sorun teşkil etmez.
  • İstenilen gruplara post gizleme uygulanabilir.
  • Konu içindeki uyarı penceresi konu beğenildiğinde yok olur ve konu daha önce beğenilmişse tekrar girişte konu açık olarak gelir.
  • İstenildiğinde konu dislike yani beğeninin geri alınması ayar bölümünde engellenebilir.
  • Konu devam içermiyorsa yani konuya cevap yazılmamışsa konuyu beğen uyarı penceresi konu içinde gereksiz yere yer almaz.
  • İstenilen forumlara bu özellik uygulanabilir onun dışındakiler etkilenmez.

Eklentiyi beğenenlere şimdiden hayırlı olsun diyelim. Ücretsiz olarak IPBAccess kullanıcılarına sunulacak.

• Aktör bunu beğendi

İlgili veya benzer diğer konular

Benzer kelimelerle etiketlenen konular: hide, post, content